Доступність посилання

ТОП новини

Чехія заперечує політичну складову в наданні чоловікові Тимошенко притулку


Чехія заперечує політичну складову в наданні чоловікові колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Олександру притулку. Про це сказано в повідомленні прес-служби посольства Чехії в Україні.

«Журналісти, коментатори й представники деяких офіційних установ в Україні у своїх питаннях і коментарях неточно подають інформацію, що Тимошенко отримав у Чеській республіці так званий «політичний притулок». Підкреслюємо, що Чеська Республіка не надає «політичного притулку», але... надає біженцям міжнародну охорону, між іншим, також у формі «притулку», – йдеться в повідомленні.

При цьому посольство підтверджує факт того, що 6 січня Олександр Тимошенко одержав у Чехії притулок, про який попросив за кілька місяців до цього в передбаченому законом адміністративному порядку.

«Питання про надання притулку не розглядаються урядом, він ніколи не обговорював випадок О. Тимошенко, як неточно подається в ЗМІ. Чеська Республіка не має жодного зв’язку з публічними виступами, особистою або професійною діяльністю осіб, що отримали притулок у Чеській Республіці», – сказано в повідомленні.
XS
SM
MD
LG