Доступність посилання

ТОП новини

Луценко просить примусово доставити свідків, які не з’являються на суд


Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко просить Печерський районний суд Києва примусово доставити свідків, які отримали по декілька повісток, але так і не з’явилися на засідання.

Про це Луценко заявив сьогодні на початку судового засідання.
За словами екс-міністра, він переглянув складений прокуратурою перелік свідків, запрошених до суду.

«Станом на минуле засідання, 10 свідків зі списку взагалі не отримували повісток. В цілому отримали повістки, але не з’явилися до суду, 45 осіб, з них понад 20 чоловік отримували повістки від трьох до п’яти разів. Я не розумію, чому суд не приймає рішення про примусовий привід цих свідків», – сказав Луценко.

При цьому він висловив обурення з приводу того, що суд не заслухав жодного члена комісії, яка приймала рішення про виділення квартири його колишньому водію Леоніду Приступлюку.

«Мене все це наводить на думку, що суд отримав завдання пропустити цих свідків під гарантію замовника цієї кримінальної справи, отримати від всіх, хто не з’явився, заяви про їх небажання свідчити в суді й обмежитися оголошенням показів, наданих ними на досудовому слідстві», – зазначив Луценко.

Окрім того, Юрій Луценко вважає, що Печерський районний суд Києва отримав завдання прискорити розгляд його справи.

«Схоже, що суд отримав вказівку якомога скоріше закінчити справу. Це виходить з нового щоденного режиму роботи, коли суд проходить без перерви на обід, без задоволення клопотань про надання медичної допомоги. Я без претензій на це, але мені стало очевидним, що справа отримала новий потужний зовнішній імпульс для скорішого її завершення», – сказав він.

Юрія Луценка було затримано 26 грудня 2010 року. Луценка звинувачують в заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу.
XS
SM
MD
LG