Доступність посилання

ТОП новини

Янукович сподівається на підтримку Європарламенту за нового голови


Президент Віктор Янукович висловив у вівторок сподівання, що Європейський парламент за свого новообраного голови Мартіна Шульца надалі підтримуватиме євроінтеграційні прагнення України і сприятиме реалізації амбітного порядку денного відносин України і ЄС, першочерговим завданням якого є завершення процесу укладення угоди про асоціацію.

Вітаючи Шульца з обранням на президента Європарламенту, Янукович також висловив переконання, що під його керівництвом Європейський парламент «посилить свій вплив у питаннях внутрішнього розвитку Європейського Союзу та його зовнішньої політики».

Водночас Віктор Янукович подякував попередньому президентові Європарламенту Єжи Бузекові за його «багаторічну і послідовну підтримку» євроінтеграційних прагнень України та зміцнення її ролі на міжнародній арені. За словами Президента, саме в період головування Бузека Європейський парламент «приділяв особливу увагу європейському майбутньому України».

Раніше в вівторок Європарламент обрав на свого нового голову на наступні два з половиною роки євродепутата від Німеччини Мартіна Шульца, представника групи соціалістів і демократів і Партії європейських соціалістів.

Попередній президент Європарламенту Єжи Бузек від Польщі представляв групу Європейської народної партії і саму цю європейську партію. Останнім часом Бузек, як і ця партія, часто виступав на підтримку колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, лідера української партії «Батьківщина», яка в ЄНП є спостерігачем.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG