Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура готова сприяти незалежному медобстеженню Тимошенко


Генеральна прокуратура України заявляє про готовність сприяти в межах своєї компетенції організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка нині перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові.

«У відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій Генеральна прокуратура в межах повноважень готова забезпечити участь будь-яких медичних працівників як для проведення її діагностування, так і лікування, якщо воно буде необхідне», – йдеться в заяві, поширеній відділом зі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України в середу.

«За результатами спільної роботи українських та міжнародних фахівців у разі необхідності Юлії Тимошенко буде надано всі наявні можливості», – також сказано в заяві.

З грудня 2011 року колишній прем’єр-міністр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко перебуває в Качанівській колонії. 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив її до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Захист Юлії Тимошенко неодноразово заявляв про проблеми зі здоров’ям екс-прем’єра. Державна пенітенціарна служба багато разів повідомляла про відмови Тимошенко від огляду медкомісією МОЗ.
XS
SM
MD
LG