Доступність посилання

ТОП новини

Українська народна партія вимагає заборонити «російські марші» 22 січня


Українська народна партія (УНП) вимагає заборонити проведення «російського маршу» в День соборності, який відзначається в Україні 22 січня, йдеться в заяві, опублікованій на сайті партії.

«Фінансовані російськими спецслужбами організатори «російських маршів» планують типову антиукраїнську провокацію для зриву святкування Дня соборності та применшення значення цієї події для української історії», – заявив член правління УНП Володимир Ступак.

При цьому, за словами члена правління УНП, «навіть офіційне обґрунтування проведення свого дійства 22 січня притягнуто за вуха».

«Офіційно російські шовіністи святкують цього дня «об’єднання» Малої та Великої Русі, посилаючись на те, що 8 січня (за старим стилем – 18) 1654 року в Переяславі між гетьманським і царським урядами було укладено військово-політичний союз двох держав – України та Московії проти Речі Посполитої. Проте в жодному з 11 пунктів, які стали юридичним наслідком переговорів, не йшлося про приєднання України до Московії», – наголосив Ступак.

Як раніше повідомили ЗМІ, партія «Русский блок» заявила про наміри провести 22 січня в Донецьку марш проросійських організацій, присвячений «річниці возз'єднання Малої та Великої Русі» – 358-річчя Переяславської ради.
XS
SM
MD
LG