Доступність посилання

ТОП новини

Путін звинувачує опозицію в неготовності до діалогу


Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін декларує готовність до діалогу з російськими опозиціонерами, але каже, що має сумніви в тому, що опозиційні лідери справді хочуть говорити з ним.

На зустрічі з журналістами російських засобів масової інформації Путін звинуватив неназваних опонентів у небажанні дискутувати.

«Вони кажуть: ми хочемо дискусій, а влада нас не чує. Ми їх запросили, але вони не приходять. Виникає питання, чого вони хочуть? Вони хочуть сказати, що немає дискусій, чи вони не хочуть дискутувати?» – наголосив російський прем’єр.

Путін також звинуватив радіостанцію «Ехо Москви», яка надає слово опозиції, в тому, що цей засіб масової інформації обслуговує інтереси іноземних держав. Зокрема, він назвав несправедливими твердження в одній із програм, присвячених американським планам розвитку протиракетної оборони.Росія є опонентом цих планів.

Тиждень тому речник Володимира Путіна Дмитро Песков оголосив, що прем’єр, який кандидує на президента Росії на березневих президентських виборах, не візьме участі в передвиборних теледебатах кандидатів. За словами речника, формальності, пов’язані з дебатами (необхідність оформлювати відпустку для участі в заходах виборчої кампанії), не дадуть прем’єрові можливості ефективно виконувати свої обов’язки. Речник припустив, що Путін може послати на дебати замість себе своїх представників.

Путін, який перебуває при владі протягом останніх 12 років і прагне повернутися на посаду президента, зазнає останнім часом більшого тиску опозиції. У Росії відбулися багатотисячні протести, учасники яких звинувачують владу у фальсифікації грудневих парламентських виборів.
XS
SM
MD
LG