Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає опозицію об’єднатися


Колишня Прем’єр-міністр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала в неділю всі опозиційні сили України об’єднатися в одну політичну команду для участі в парламентських виборах 2012 року, сформувати більшість у Верховній Раді та усунути чинну команду від влади.

У своєму зверненні з Качанівської колонії в Харкові, де Тимошенко нині перебуває, до українського народу з нагоди Дня Соборності 22 січня колишня прем’єр закликала до «соборності та єдності демократичної опозиції».

«Одна команда – одна перемога. Це єдине гасло, яке сьогодні має бути на озброєнні опозиції, бо тільки в єдності ми незламні», – написала Тимошенко у своєму листі з колонії, який оприлюднили на її сайті.

Тимошенко перебуває в Качанівській колонії в Харкові, засуджена в кримінальній справі через газові контракти з Росією 2009 року до семи років ув’язнення. Служба безпеки України розслідує ще кілька кримінальних справ, у яких фігурує Тимошенко, що стосуються діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG