Доступність посилання

ТОП новини

У Києві на День Соборності провели акцію «Україна єдина» і підписали Маніфест солідарності


У Києві громадянські активісти з різних регіонів України провели акцію «Громадянський День Соборності «Україна єдина» та підписали Маніфест громадянської солідарності, повідомляє агентство УНІАН із посиланням на ВГО «Громадянський рух «Вперед!».

У маніфесті закликано всі здорові сили суспільства об’єднатися, аби не допустити створення в Україні тоталітарного режиму, заявив співголова руху «Вперед!» Андрій Панаетов.

Він наголосив, що у маніфесті громадські організації вимагають від демократичних політичних сил об’єднатися і розробити спільний план дій на довиборний період, розпочати суспільне обговорення спільних цінностей, принципів та підходів.

За його словами, громадські організації мають бути залучені до політичного процесу, а формування списків кандидатів до Верховної Ради має бути прозорим.

До акції долучилися й представники низки опозиційних політичних партій, які теж поставили підписи під маніфестом.

У перебігу акції, яка відбулася на Пішохідному мості, що з’єднує правий берег із Трухановим островом, активісти також символічно об’єднали береги Дніпра 200-метровим українським прапором.

22 січня Україна святкує як державне свято День Соборності і Свободи в річницю проголошення 22 січня 1919 року Акту злуки Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки.
XS
SM
MD
LG