Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: наступним кроком опозиції буде прохання виключити Україну з ПАРЄ


Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що опозиція завдає великої шкоди Україні, коментуючи прохання лідерів фракцій «НУ-НС» Миколи Мартиненка та «БЮТ-Батьківщина» Андрія Кожем'якіна поставити на порядок денний питання про позбавлення української делегації повноважень представляти Україну в ПАРЄ.

«Партія регіонів вважає, що опозиція завдає великої шкоди Україні... Стільки ненависті, шкоди, як завдає нині опозиція, Україні не завдавали навіть жорстокі вороги... Думаю, що наступним кроком Кожем'якіна та Мартиненка буде звернення до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з проханням позбавити Україну членства в асамблеї», – цитує Єфремова прес-служба Партії регіонів у понеділок.

Раніше «Українська правда» з посиланням на свої джерела зі Страсбурга, де відбувається зимова сесія ПАРЄ, повідомила, що 18 січня попередньому президенту ПАРЄ Мевлюту Чавушоглу надійшов лист за підписом Кожем'якіна та Мартиненка з проханням усунути дисбаланс в українській делегації, оскільки троє членів української делегації, зазначених як представники опозиції, не є ними і «приєдналися до Партії регіонів». (Валерій Писаренко, Володимир Пилипенко є позафракційними, обранами за списками БЮТ; Олександр Фельдман, член фракції Партії регіонів, обраний за списками БЮТ).

У листі опозиція просить президента ПАРЄ не визнавати мандати цих трьох депутатів і поставити на порядок денний питання про позбавлення української делегації повноважень представляти Україну в ПАРЄ.

Сьогодні на початку першої частини сесії ПАРЄ 2012 року група Європейської народної партії в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) також просила скасувати повноваження української делегації в Асамблеї. Про це заявив представник групи, депутат Еґідіюс Варейкіс (Литва).

«Три члени української делегації – Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко та Олександр Фельдман – перебувають тут як члени Блоку Тимошенко, тобто опозиції, хоча в реальності вони є членами владної партії, тому ми оскаржуємо повноваження цих членів української делегації», – сказав він.

Ця пропозиція не набрала необхідної кількості голосів на підтримку, тому не була схвалена ПАРЄ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG