Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив Луценку у відводі прокурора Лобаня


Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні скарги екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка про відвід прокурора Дмитра Лобаня.

Відповідне рішення, повернувшись з нарадчої кімнати, оголосив головуючий у судовому процесі суддя Сергій Вовк, зауваживши, що суд не вбачає підстав для задоволення клопотання.

У свою чергу, Луценко попросив суд занести до протоколу заперечення на дії головуючого, який, на його думку, не до кінця дослідив обставини, заявлені у клопотанні. При цьому Луценко зазначив: «А надалі прошу продовжувати комедію від імені держави за участю «Труса, Балбеса і Подлеца». (Цими словами він назвав представників держобвинувачення Євгена Зінченка, Дмитра Лобаня і Віктора Клименка).

Сьогодні колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив відвід одному із трьох представників державного обвинувачення у суді, прокурору Лобаню за розповсюджену ним на прес-конференції неправдиву, за словами екс-міністра, інформацію стосовно обвинувачень, які висуваються екс-міністру.

«Представник держобвинувачення на прес-конференції на всю країну заявив, що всі з допитаних 83 свідків підтвердили звинувачення, які висуваються мені… Це є відвертою нахабною брехнею», – сказав Луценко.

Звертаючись безпосередньо до Лобаня, екс-міністр заявив, що той виконує політичне замовлення, «є звичайним шулером, клопом, який живе за рахунок інших».

20 січня на прес-конференції представник державного обвинувачення Лобань заявив, що Луценко навмисно зриває судові засідання. Крім того, наголосив він, по справі Луценка вже було допитано 83 свідка, і всі вони підтвердили фактичні обставини інкримінованого злочину. Водночас, за словами представника держобвинувачення, захист навмисне спотворює громадську думку і поширює ті відомості, які були б вигідні тільки підсудному

Генеральна прокуратура обвинувачує Юрія Луценка у перевищенні службових повноважень. Cуд над колишнім міністром розпочався у травні, а він сам перебуває у камері попереднього ув’язнення з грудня 2011 року.
XS
SM
MD
LG