Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України: південносуданська влада звільнила міжнародний екіпаж літака Ан-32


У Південному Судані звільнено українського пілота разом з іншими членами екіпажу літака Ан-32 – цю інформацію підтвердив на сьогоднішньому брифінгу речник МЗС України Олександр Дикусаров.

«За інформацією почесного консула України у місті Хартум (столиці сусіднього Судану), екіпаж літака, в складі якого громадянин України, було звільнено. Зараз екіпаж продовжує перебувати у Хартумі, якихось скарг чи побажань від українського пілота не надходило. Якщо такі звернення будуть, то МЗС, звичайно, буде допомагати, як і в усіх інших ситуаціях», – наголосив Дикусаров.

Про звільнення екіпажу в Південному Судані повідомили кілька днів тому. По тому його члени прибули до сусіднього Судану.

Міжнародний екіпаж було затримано місяць тому у Південному Судані; льотчики перебували під вартою у військовому таборі з 28 грудня 2011 року. Причини їхнього затримання наразі не з’ясовані, каже речник МЗС України. Деякі ЗМІ пояснюють інцидент суперечками щодо нафтових родовищ між представниками різних регіонів країни.
XS
SM
MD
LG