Доступність посилання

ТОП новини

Комісар Ради Європи з прав людини не бачить виборів до Ради без Тимошенко


Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберґ заявляє про неприпустимість проведення парламентських виборів в Україні без участі лідерів опозиції, зокрема, лідера ВО «Батьківщина», колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, засудженої до 7 років ув’язнення за перевищення влади та службових повноважень.

«Неприпустимим є проведення демократичних виборів без участі лідера найбільшої опозиційної партії України Юлії Тимошенко та інших опозиціонерів», – сказав Хаммарберґ на зустрічі з дочкою колишнього прем'єра Євгенією Тимошенко та заступником лідера партії «Батьківщина» Григорієм Немирею в Страсбурзі, повідомляється на офіційному сайті Тимошенко.

У свою чергу Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря розповіли комісарові Ради Європи про «переслідування української опозиції режимом президента Віктора Януковича, порушення нинішньою владою фундаментальних прав і демократичних процедур».

23–26 січня Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з візитом у Страсбурзі для участі в сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Немиря та Тимошенко також проводять низку зустрічей з європейськими політиками. Під час сесії ПАРЄ планується ухвалення резолюції «Функціонування демократичних інституцій в Україні».
XS
SM
MD
LG