Доступність посилання

Загиблий від удару струмом намагався відремонтувати розетку в СІЗО – прокуратура


Прокурор столиці Анатолій Мельник доручив провести перевірку щодо обставин смерті ув’язненого у Київському СІЗО. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

При цьому у повідомленні зазначається, що загиблий від ураження електричним струмом ув’язнений намагався самотужки відремонтувати електричну розетку в камері утримування.

Зараз за дорученням прокурора Києва Шевченківським РУ ГУ МВС України в Києві проводиться дослідча перевірка за фактом смерті ув’язненого та прокуратурою Шевченківського району столиці – щодо порушення правил техніки безпеки в СІЗО. Також Управлінням Державної пенітенціарної служби в місті Києві та Київській області розпочато службову перевірку.

За даними Державної пенітенціарної служби України, вчора, 24 січня, о 22.30 у Київському СІЗО вбило струмом 21-річного заарештованого. «Через три хвилини після того, що сталося, прибули співробітники оперативної служби і відразу медики, які, на жаль, змушені були констатувати смерть молодого чоловіка», – зазначили у пенітенціарній службі.
XS
SM
MD
LG