Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 21:36

Попов хоче стати обраним улітку мером Києва


За словами експертів, саме влітку Олександр Попов має найбільші шанси на перемогу на мера Києва, і це знають у Партії регіонів
Київ – Олександр Попов заявив, що йому подобається керувати Києвом і що він хотів би стати обраним міським головою столиці. Водночас експерти кажуть, що вибори мера Києва можуть відбутися одразу після Євро-2012. За їхніми словами, влітку Попов має найбільші шанси на перемогу, і це знають у Партії регіонів.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов підтвердив намір балотуватися на посаду мера столиці на найближчих виборах.
Одна з дат визначалася – літо цього року
Олександр Попов

«Цим цікаво займатися. Я хотів би цим займатися. Впевнений, що буде результат. Що стосується часу проведення виборів мера, одна з дат визначалася – літо цього року. Чесно скажу, що для мене це дуже складний час, і в мене не буде можливості займатися політикою, тому що треба готуватися, проводити Євро-2012, і на це піде основний час моєї діяльності. Я по-іншому не зможу працювати», – сказав він.

Олександр Попов запевнив, що у питанні визначення дати виборів він цілком покладається на Верховну Раду.

Вибори відбудуться між 14 липня і початком серпня – Матвієнко

Найімовірнішим часом проведення виборів залишається літо нинішнього року, вважає політолог Костянтин Матвієнко. На його думку, у Партії регіонів можуть і не врахувати бажання Попова зосередитися на роботі, пов’язаній з проведенням Євро-2012.
Вибори будуть призначені зненацька, на літо. Одразу після Євро, коли з міста роз’їдуться всі найбільш активні громадяни. Восени жодних шансів у висуванця Партії регіонів легітимно стати міським головою не буде
Костянтин Матвієнко

«Вибори відбудуться між 14 липня і початком серпня. Вибори будуть призначені зненацька, на літо. Одразу після Євро, коли з міста роз’їдуться всі найбільш активні громадяни. Офіційні джерела стверджують, що вибори мера будуть проведені одночасно з парламентськими виборами. Восени жодних шансів у висуванця Партії регіонів легітимно стати міським головою не буде. Тут тільки питання фальсифікації», – зазначив Матвієнко.

У Попова близько 20 відсотків, у Кличка близько 30 – Фесенко

Олександр Попов може спробувати перемогти на виборах мера Києва свого можливого основного конкурента Віталія Кличка і восени, але лише за рахунок збільшення бюджетних витрат на соціальні програми, відзначив у коментарі для Радіо Свобода політолог Володимир Фесенко.
Зараз ситуація така, що у Попова близько 20 відсотків, у Кличка близько 30 відсотків. Наздогнати можна
Володимир Фесенко

«Зараз ситуація така, що у Попова близько 20 відсотків, у Кличка близько 30 відсотків. Все ж це не той розрив, який є неподоланним. Наздогнати можна. У Попова достатньо дисциплінований електорат, на який можна соціально впливати. Це так звані бабусі Черновецького, бюджетники і ті, хто реагує не на політичні чинники, а на соціальні», – підкреслив Фесенко.

Експерти сходяться на думці, що Олександр Попов не зможе виграти чесні вибори мера Києва, якщо опозиційні політичні сили висунуть на єдиного кандидата на цю посаду.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG