Доступність посилання

ТОП новини

Олександр Тимошенко: «сучасна Україна перетворилася на зону»


Олександр Тимошенко у Празі, січень 2012 року
«Сучасна Україна перетворилася на зону», – вважає Олександр Тимошенко, чоловік колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

У зверненні Олександра Тимошенка, яке у четвер опублікувала празька «Українська газета», мовиться, що всупереч заяві Міністерства закордонних справ України про те, що він не зазнає переслідувань, у день оприлюднення заяви МЗС Шевченківський суд Києва визнав законним порушення кримінальної справи проти Тимошенка.

У зверненні також стверджується, що Президент України Віктор Янукович «оголосив війну всім вільним і патріотичним громадянам України».

Олександр Тимошенко закликає «оголосити бойкот злочинному режимові Януковича і ввести санкції проти представників влади України».

Як мовиться у зверненні, переслідування, яке ведеться проти Олександра Тимошенка, є помстою нинішньої влади у відповідь на надання йому притулку в Чехії.

Чехія надала 6 січня цього року міжнародний захист Олександрові Тимошенку. Проти цього кроку виступили чеські проліві сили, зокрема, колишній прем’єр-міністр Чехії Їржі Пароубек.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG