Доступність посилання

ТОП новини

Таджикистан: до складу «перевертнів у погонах» входив брат заступника голови КДБ


Молодшого брата Мансура Умарова, першого заступника голови Державного комітету національної безпеки Таджикистану (КНБТ) Фарідуна Умарова, звинувачують у контрабанді наркотиків. Джерело в правоохоронних органах Таджикистану повідомило Радіо Свобода, що діяльність угруповання, яке називали «перевертнями в погонах», була припинена тиждень тому в Фархарскому районі.

Тим часом російський сайт РБК з посиланням на Агентство боротьби з корупцією Таджикистану повідомив, що, крім Умарова, оперативники затримали начальника відділу управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС Таджикистану майора міліції Зафара Мірзоєва та начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотичних коштів УВС міста Душанбе підполковника міліції Тохірхона Шерова.

Сайт повідомляє, що всі затримані підозрюються в керівництві і підтримці незаконної діяльності організованих наркогруп і що брат заступника таджицької держбезпеки обіймав в злочинному угрупованні одну з керівних «посад».

До угруповання, за припущенням слідчих, входять співробітники МВС і КНБТ, що займаються припиненням наркотрафіку з Афганістану до Таджикистану.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG