Доступність посилання

ТОП новини

В Україні запрацюють пересувні клініки для безпритульних тварин


Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський підписав сьогодні меморандум про спільну з міжнародною організацією Vier Pfoten International програму ідентифікації та стерилізації безпритульних тварин у Києві, Донецьку, Харкові і Львові, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Державних грошей цей проект не потребує, міжнародна громадська організація Vier Pfoten International передає Україні мобільні клініки безкоштовно, наголосив міністр.

«Це все робиться для того, щоб ми виконували спільне завдання – відійти від вбивства тварин і перейти до правильного їхнього утримання. Я вважаю, що спільно з українськими та міжнародними зоозахисними організаціями ми зможемо розв’язати проблему безпритульних тварин в Україні за 3–4 роки», – сказав Злочевський.

Персонал мобільних клінік буде збирати безпритульних тварин на вулицях, лікуватиме їх, проводитиме стерилізацію та щеплення від різноманітних хвороб. Потім тварин повертатимуть на вулиці.

Кожна пересувна клініка коштує близько 50 тисяч євро, всього в Україні буде працювати від 4 до 6 таких лікарень.

25 січня біля Кабінету Міністрів захисники тварин мітингували проти знищення безпритульних собак. Учасники акції «Stop it!» стверджували, що останнім часом вбивства безпритульних тварин набули масового характеру через намагання влади на місцях «зачистити» підвідомчі території напередодні Євро-2012. При цьому вони підкреслили, що від отрути, яку, за їхніми словами, розкидають на вулицях комунальники, часто гинуть і домашні тварини.
XS
SM
MD
LG