Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: економіка й екологія – вище за політику


При імплементації енергетичних проектів визначальними повинні бути економічна доцільність і дотримання екологічних вимог, а не політичні інтереси окремих держав, заявив Президент Віктор Янукович у своєму виступі на 48-й Мюнхенській конференції з питань безпеки в п’ятницю.

Саме з цього погляду, сказав він, Україна пропонує оцінювати раціональність реалізації нових проектів транспортування енергоносіїв, у тому числі так званих «альтернативних» маршрутів, які найчастіше потребують колосальних фінансових, часових і людських витрат, а також створюють істотні загрози для довкілля.

Таким чином, ці проекти посилюють і без того гострі економічні та екологічні проблеми і підвищують ризики в цих сферах безпеки, наголосив Президент.

При цьому Янукович закликав натомість реалізувати домовленості про модернізацію газотранспортної системи України. За його словами, проведений експертами аналіз підтвердив ефективність і життєздатність української ГТС, у тому числі і з екологічної точки зору.

Росія нині збудувала чи готується будувати низку газогонів в обхід території України («Північний потік», «Південний потік»), що пролягають дном моря.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG