Доступність посилання

ТОП новини

Зростає кількість жертв морозів у Європі


У Варшаві на автобусних зупинках гріються біля вогнища
В країнах Східної та Центральної Європи морози спричиняють дедалі більше смертей.

Офіційне число загиблих від морозу в Польщі сягнуло 62, дев’ять смертей нараховують від неділі, коли температура впала до мінус 24 градусів за Цельсієм. Багато хто з жертв, за повідомленнями, не мав даху над головою. Також серед загиблих багато тих, хто перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У Литві зі зниженням температури до мінус 31 градуса зареєстрували станом на понеділок шість нових смертельних випадків, в результаті чого загальна кількість смертей від морозів у цій країні зросла до 17.

У Чехії, за даними влади, 18 осіб померли від причин, пов’язаних із морозами.

Боснійська влада в неділю використовувала вертольоти для евакуації хворих і для перевезення їжі тисячам людей, зв’язок з якими був відрізаний через погодні умови.

Боснія, Сараєво -- Працівники рятувальних служб відкопують у снігу проходи до будинку
Боснія, Сараєво -- Працівники рятувальних служб відкопують у снігу проходи до будинку


У Сербії, за останніми повідомленнями, 70 тисяч осіб залишаються відрізаними від комунікацій, 32 муніципалітети в цій країні ввели надзвичайні заходи.

В Угорщині від морозів 12 смертей, в Болгарії загинули 3 особи.

В Україні, за офіційними даними, 135 смертних випадків від морозів за останні тижні, 1800 осіб госпіталізовані.

Директор Українського гідрометеорологічного центру МНС Микола Кульбіда повідомляв Радіо Свобода: «Протягом 7–8 лютого ми чекаємо на наступне зниження температури. Найнижча температура на сході може становити мінус 22–28 градусів. На іншій території вона буде вищою на 4–5 градусів».

За словами Кульбіди, протягом 9–11 лютого такий температурний режим збережеться.

«А з 12 лютого слід чекати дуже суттєвого послаблення морозів – вночі до 4–10 градусів морозу, вдень навіть близько нуля», – зазначив синоптик в інтерв’ю Радіо Свобода.

Сніги та морози накрили Європу :

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG