Доступність посилання

ТОП новини

Незалежна медіа-профспілка розкритикувала закриття сайту «Дорожній контроль»


Незалежна медіа-профспілка України вважає, що закриття через судове рішення сайту «Дорожній контроль» є прикладом того, як «корумповані елементи в правоохоронних органах борються проти контролю громадськості». Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті профспілки.

«Вони таким чином намагаються закрити рота тим, хто моніторить Державну автоінспекцію і регулярно викриває неправомірні дії працівників ДАІ щодо автомобілістів. Крім того, корупціонери у міліцейських погонах показали можливий механізм закриття будь-якого ЗМІ, котрий не догодив можновладцям», – вважають у профспілці і додають, що «це вже боротьба не проти політичних опонентів чинної влади, а проти громадянського суспільства».

У профспілці також закликають до відкриття аналогічного сайту, який здійснював би контроль за діяльністю Державтоінспекції.

14 лютого рішенням Деснянського райсуду Києва тимчасово припинено роботу сайту «Дорожній контроль». За словами представників сайту, дане рішення суд ухвалив без їхнього відома у справі за позовом інспектора «Кобри» ДАІ МВС Гетьманцева Г.В. до «Дорожнього контролю».

У коментарі «Телекритиці» власник сайту Ростислав Шапошніков заявив, що планує оскаржити ухвалу суду. Окрім того, за його словами, найближчим часом «Дорожній контроль» переведе хостинг до Німеччини і поновить свою роботу.
XS
SM
MD
LG