Доступність посилання

ТОП новини

Вирок у справ Луценка оголосять 27 лютого


Вирок у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка оголосять орієнтовно о 9.00 27 лютого. Про це повідомив суддя Сергій Вовк, який головує на процесі, після того, як Луценко виступив із останнім словом.

Наразі Печерський райсуд Києва завершив розгляд справи за обвинуваченням колишнього міністра й пішов до нарадчої кімнати для ухвалення вироку.

Луценка обвинувачують у заволодінні майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб та перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Суть обвинувачень полягає в тому, що у період, коли Луценко очолював МВС, він нібито посприяв нарахуванню незаконної пенсії своєму водієві Леоніду Приступлюку, наданню йому житла, а також зарахуванню його до департаменту оперативної служби.

Сторона державного обвинувачення у справі просить засудити Юрія Луценка до 4 років і 6 місяців позбавлення волі, а його колишнього водія Леоніда Приступлюка до 3 років позбавлення волі умовно. Захист Луценка попросив суд ухвалити виправдувальний вирок.

Луценко і його колишній водій Леонід Приступлюк не визнають себе винними в інкримінованих їм злочинах.
XS
SM
MD
LG