Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: на іноземних лікарів чинився тиск з боку МОЗ і пенітенціарної служби


Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що на іноземних лікарів, які прибули в Україну для обстеження колишнього прем’єра, а також на саму Тимошенко чинився тиск з боку представників Мінохорони здоров’я та Державної пенітенціарної служби. Про це він сказав журналістам після відвідування Тимошенко у колонії.

За словами Власенка, мова йде про тиск із боку першого заступника міністра охорони здоров’я Раїси Моісеєнко та начальника управління охорони здоров’я пенітенціарної служби Євгена Полякова.

У відповідь на запитання кореспондента Радіо Свобода, чи бачила Тимошенко висновки німецьких лікарів, які першими завершили своє обстеження, Власенко відповів, що вона тримала у руках запечатаний конверт із цією інформацією «лише кілька хвилин», але потім його «вирвали з рук» члени медкомісії з українського боку.

За словами Власенко, іноземні лікарі констатували стан здоров’я Тимошенко як тяжкий, і наголосили, що вона потребує спеціалізованого лікування за межами колонії. Щодо оперативного втручання, то, як зазначив Власенко, Тимошенко чула від іноземних лікарів, що оперативне втручання у її ситуації не виключається.

Захисник колишнього прем’єра також зазначив, що Юлія Тимошенко дала згоду на часткове розголошення діагнозу – у пункті щодо рекомендацій для її лікування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG