Доступність посилання

ТОП новини

Влада Севастополя: російський флот має або віддати причали, або заплатити


Чорноморський флот Російської Федерації у Севастополі використовує 38 причалів, які не включено до міжурядової угоди про умови оренди. Про це повідомив журналістам перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Савенков.

«Тому зараз ставиться питання про те, що потрібно їх або повернути місту, або надавати за них якусь компенсацію», – сказав він.

За словами Савенкова, цей факт з’ясувався під час інвентаризації, і «зараз ми як гостинні господарі, природно, ставимо питання: як бути і що робити, справедливість повинна ж бути». «Історично склалося так, що більш як 50% причальних стінок займає наш улюблений Чорноморський флот Російської Федерації. Все змінюється, місто розвивається, воно зацікавлене, щоб цей розвиток був швидким, комфортним для жителів і гостей міста», – додав він.

«Наразі Росії зроблено пропозицію про те, що багато причалів і території не завантажено і не використовуються так, як повинні використовуватися. Росії пропонується освоювати ці території, інвестувати в них для того, щоб місто і порт розвивалося не тільки у військовому напрямі», – зазначив Савенков.

За його словами, Росії запропоновано 6 «серйозних пілотних проектів». «Ці моменти треба обговорювати, прискорювати», – наголосив Сергій Савенков і додав, що міська влада сподівається, що після закінчення виборної кампанії в Росії «це питання дістане якийсь додатковий імпульс».
XS
SM
MD
LG