Доступність посилання

ТОП новини

Росія пропонує Україні відновити переговори щодо газу – посол Зурабов


Посольство Росії передасть керівництву Міністерства енергетики та вугільної промисловості України пропозицію щодо відновлення газових переговорів. Про це повідомив посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

«На нашу адресу надійшов лист, який ми маємо намір найближчим часом передати керівництву Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від керівництва відповідного міністерства Росії із пропозицією щодо відновлення переговорів», – розповів посол.

Він повідомив, що отримав цей лист у п’ятницю вранці. Його доставили в посольство Росії в Україні і найближчим часом передадуть міністрові енергетики та вугільної промисловості Юрію Бойку.

Зурабов зазначив, що в листі йдеться «про ініціативу Росії щодо готовності відновити переговори, про що керівництво міністерства Росії інформує українську сторону».

Про намір Росії інтенсифікувати переговори з українською стороною щодо газу посол Зурабов повідомив минулого тижня. Цього тижня, як повідомили у «Газпромі», керівництво російської компанії зустрілося з керівництвом НАК «Нафтогаз України».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG