Доступність посилання

ТОП новини

Венедиктов: я залишуся головним редактором «Еха Москви» ще щонайменше 2 роки


Головний редактор російської радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов заявляє, що залишиться на своїй посаді ще принаймні 2 роки. Про це він повідомив у Києві у відповідь на запитання кореспондента Радіо Свобода.

«У мене був діалог із президентом та прем’єр-міністром з цього приводу – і він триває. Можу сказати, що я залишуся головним редактором щонайменше два наступні роки. Я особисто зустрічався і з одним, і з іншим. Вони висловили мені претензії щодо редакційної політики, почасти в Дмитра Медведєва та Володимира Путіна вони збігалися, почасти це відбувалося публічно. Я відповідав їм так, як я уявляю редакційну політику. І оскільки я залишився головним редактором, то можна вважати, що в дечому я їх переконав», – сказав Венедиктов.

Він також зазначив, що не бачить нічого незвичайного в тому, що влада розкритикувала політику радіо «Ехо Москви». На його думку, якщо влада незадоволена незалежним ЗМІ – це нормальна ситуація.

Олексій Венедиктов запевнив, що після цієї розмови з керівниками Російської Федерації редакційна політика радіостанції не зміниться. «Я вже зовсім сива людина, і я більше дбаю про свою репутацію. Я більше думаю про те, що скажу там (показує на небо – ред.), коли потраплю туди, аніж про те, щоб догодити кому-небудь, навіть таким впливовим слухачам «Еха Москви», як Дмитро Медведєв та Володимир Путін», – додав він.

Раніше цього тижня керівництво російського медіахолдингу «Газпром-Медіа», яке володіє 66% акцій «Еха Москви», висунуло вимогу щодо дострокової відставки ради директорів радіостанції. Олексій Венедиктов тоді зазначив, що вважає несподіване рішення власників станції здійснити зміни в її керівництві спробою «взяти під контроль» її висвітлення підготовки і проведення президентських виборів 4 березня.
XS
SM
MD
LG