Доступність посилання

ТОП новини

Звільнення Тимошенко поліпшить відносини між Україною і ЄС – віце-президент Європарламенту


Звільнення колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з-за ґрат є визначальним для поліпшення відносин між Україною та Європейським Союзом.

Про це заявив учора віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич, повідомляє сьогодні сайт партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», лідером якої є Юлія Тимошенко. Він зустрівся з представниками керівництва «Батьківщини» Олександром Турчиновим і Григорієм Немирею, мовиться в повідомленні.

«Відносини України та ЄС зайшли у глухий кут. Але ключ до розв’язання цієї проблеми знаходиться в руках влади України. Звільнення Юлії Тимошенко є ключовим для виправлення цих відносин», – наводить сайт слова Яцека Протасевича.

У вівторок фракція «БЮТ-Батьківщина» оголосила про вимогу зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем. Про це заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко. Він нагадав, що Парламентська асамблея Ради Європи у своїй резолюції звернулася до Президента України щодо необхідності допустити до виборів лідерів опозиції, які піддані кримінальному переслідуванню.

Відповідаючи на закиди опозиції, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов наголосив, що «зустрітися з Президентом є шанси в усіх». На думку Єфремова, питання звільнення Тимошенко більше залежить від парламенту, ніж від глави держави.
XS
SM
MD
LG