Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: проекти постанов щодо виконання резолюції ПАРЄ – «політичні маніфести»


Голова Верховної Ради Володимир Литвин назвав у вівторок «політичними маніфестами» проекти постанов щодо виконання вимог резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як сказав він у програмі «Порядок денний» на Першому каналі Українського радіо, автори проектів цих постанов, «вносячи ці документи, не розраховували на їхній практичний результат, а розраховували виключно на політичний процес», цитує його слова агентство УНІАН.

На його думку, якби політики хотіли ухвалити реальні рішення щодо резолюції ПАРЄ, то їхні пропозиції мали б зовсім інший характер. «Але я розумію, що всі вже стоять на низькому старті, дехто вже продемонстрував фальстарт і рвонув на виборчі перегони», – сказав Литвин.

За його словами, опозиціонери не хочуть вийти на діалог чи компроміс, а відповідно, й на рішення. «Переслідується мета інша: воювати, звинувачувати, розколювати суспільство з розрахунку на те, що люди будуть орієнтуватися на ту чи іншу частину політиків, ту чи іншу частину політикуму. Це дуже поганий хід, бо наша країна надзвичайно складна, ми складне суспільство, і нам потрібно, як ніколи, вести серйозну розмову», – сказав Голова Верховної Ради.

У парламенті зареєстровані два проекти постанови Верховної Ради щодо виконання резолюції ПАРЄ про функціонування демократичних інституцій в Україні, ухваленої наприкінці січня – один від опозиції, інший від владної Партії регіонів. Крім того, Президент Віктор Янукович створив робочу групу, яка має працювати над втіленням рекомендацій цієї резолюції.
XS
SM
MD
LG