Доступність посилання

ТОП новини

Харків заплатить львівській фірмі за російські тролейбуси


Харківська міська рада у середу ухвалила рішення про виділення 4,5 мільйона гривень з міського бюджету на сплату за тролейбуси та трамваї, придбані ще 2006 року у львівської фірми «ПЛ Лізинг».

Транспорт купували за лізинговою схемою, яка передбачала розрахунки впродовж кількох років. Термін усіх платежів сплинув наприкінці грудня минулого року, але львівська фірма усіх грошей так і не побачила.

Буквально за рік після укладення контракту Харків перестав робити розрахунки, мотивувавши це змінами у законодавстві. Харківська влада розраховувала на участь у фінансуванні покупки держави, але Кабмін заборонив сплачувати за імпортну техніку (трамваї та тролейбуси російського виробництва) із держбюджету.

На початку лютого керівництво львівської фірми заявило про намір забрати товар, для чого навіть надіслало до Харкова спеціальний тягач, але в депо комунального підприємства «Міськелетротранс» їх не пустили.

Місцеві чиновники заявили, що знайшли вихід із ситуації – 90 тролейбусів і 10 трамваїв залишаться на лініях. В іншому разі у місті міг виникнути транспортний колапс, оскільки ця техніка становить майже третину усього рухомого складу «Міськелектротрансу».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG