Доступність посилання

ТОП новини

Стан здоров’я Тимошенко могло спричинити «жорстоке поводження» – євродепутат


Депутат Європейського парламенту від Чехії, лікар за фахом і колишній міністр охорони здоров’я Чехії Зузана Ройтова заявляє, що стан здоров’я колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко «викликає побоювання у зв’язку з можливим жорстоким поводженням з нею у в’язниці», наводить у середу її слова особистий сайт колишнього прем’єра.

Як сказала Зузана Ройтова після своєї поїздки до Києва, яка була здійснена на прохання чоловіка ув’язненої Олександра Тимошенка, її місія була гуманітарною, а не політичною. Найближчими днями вона направить результати своєї місії та рекомендації родині Тимошенко, а також групі Європейської народної партії в Європарламенті, до якої вона належить і в якій є спостерігачем українська партія «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко.

При цьому Ройтова, яка в вівторок визнала, що не отримала змоги особисто зустрітися з Тимошенко, повторила, що в перебігу візиту до Києва ознайомилася тільки з частиною медичної документації колишнього прем’єра станом іще на листопад минулого року.

Зузана Ройтова взялася допомагати родині Юлії Тимошенко у справах здоров’я колишнього прем’єра на прохання чоловіка ув’язненої Олександра Тимошенка, який отримав у Чехії притулок.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG