Доступність посилання

ТОП новини

Лукашенко вважає безперспективними посягання на суверенітет Білорусі


Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає безперспективним посягання на суверенітет Білорусі.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи на прийомі керівного складу Збройних сил і правоохоронних органів Білорусі.

Лукашенко переконаний, що Захід готовий реалізувати в Сирії, Ірані та інших країнах сценарій насильницької зміни влади.

«Інформаційно-психологічні форми експансії у поєднанні з військовою складовою, як і раніше, домінують в арсеналі засобів вирішення міждержавних суперечностей. Все нові країни стають об`єктами відкритої агресії. За допомогою різних політичних і інформаційних технологій проведена насильницька зміна державної влади у ряді країн Північної Африки. Відкрите військове втручання НАТО у внутрішні справи суверенної Лівії призвело до знищення держави, що колись динамічно розвивалася. Цей самий сценарій Захід готовий реалізувати в Сирії, Ірані та інших країнах», – наголосив Президент Білорусі.

Лукашенко акцентував увагу присутніх на тому, що все більш масштабним, витонченим і наполегливим стає політичний, економічний, інформаційний тиск на Білорусь, вводяться економічні санкції щодо підприємств, візові обмеження для громадян. «І лише сліпий не бачить безперспективність посягань на наш суверенітет», – наголосив білоруський президент.

Лукашенко вважає, що аналіз останніх подій в країні підтверджує міцність білоруської соціально-політичної та економічної моделі розвитку, а вся система військової організації країни забезпечує народу мирну творчу працю і стабільність.

Міжнародна демократична спільнота закликає білоруську владу звільнити і реабілітувати усіх політв’язнів у країні, провести ретельне розслідування усіх заяв про тортури і жорстоке поводження з ув’язненими тощо.
XS
SM
MD
LG