Доступність посилання

ТОП новини
18 січня 2021, Київ 10:44

Лукашенко вважає безперспективними посягання на суверенітет Білорусі


Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає безперспективним посягання на суверенітет Білорусі.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи на прийомі керівного складу Збройних сил і правоохоронних органів Білорусі.

Лукашенко переконаний, що Захід готовий реалізувати в Сирії, Ірані та інших країнах сценарій насильницької зміни влади.

«Інформаційно-психологічні форми експансії у поєднанні з військовою складовою, як і раніше, домінують в арсеналі засобів вирішення міждержавних суперечностей. Все нові країни стають об`єктами відкритої агресії. За допомогою різних політичних і інформаційних технологій проведена насильницька зміна державної влади у ряді країн Північної Африки. Відкрите військове втручання НАТО у внутрішні справи суверенної Лівії призвело до знищення держави, що колись динамічно розвивалася. Цей самий сценарій Захід готовий реалізувати в Сирії, Ірані та інших країнах», – наголосив Президент Білорусі.

Лукашенко акцентував увагу присутніх на тому, що все більш масштабним, витонченим і наполегливим стає політичний, економічний, інформаційний тиск на Білорусь, вводяться економічні санкції щодо підприємств, візові обмеження для громадян. «І лише сліпий не бачить безперспективність посягань на наш суверенітет», – наголосив білоруський президент.

Лукашенко вважає, що аналіз останніх подій в країні підтверджує міцність білоруської соціально-політичної та економічної моделі розвитку, а вся система військової організації країни забезпечує народу мирну творчу працю і стабільність.

Міжнародна демократична спільнота закликає білоруську владу звільнити і реабілітувати усіх політв’язнів у країні, провести ретельне розслідування усіх заяв про тортури і жорстоке поводження з ув’язненими тощо.

Recommended

XS
SM
MD
LG