Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові мітингували афганці, чорнобильці та підприємці


Представники кількох громадських організацій Харкова сьогодні вийшли на пікет під стіни обласної державної адміністрації, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Близько сотні учасників – афганці, чорнобильці, підприємці, а також екологи – вимагали достойних пенсій, виступали проти високих податків та зборів. Також вони заявили про наступ на свободу слова в Україні.

Сьогодні ж свою акцію під гаслом «Військовим – достойне життя» на майдані Свободи планували провести і представники Храківського обкому КПУ. Але суд, за словами комуністів, заборонив їм проводити мітинг.

Напередодні ж у Харкові попри судову заборону протестували пенсіонери та ветерани. Вони виступали проти рішення Конституційного суду, який раніше дозволив уряду на свій розсуд встановлювати розміри пенсій та соціальних виплат. І хоча заявку на мітинг від громадських організації «Всеукраїнський союз радянських офіцерів» і «Трудова Харківщина» суд не задовольнив, мотивуючи це тим, що акція завадить підготовці до Масляної на майдані, мітинг таки провели, але змінили програму заходу – скасували ходу.

У Києві близько 100 колишніх офіцерів Збройних Сил України також провели акцію протесту проти зменшення фінансового забезпечення ветеранів армії, колишніх воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
XS
SM
MD
LG