Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: вибори мера Києва можуть відбутися до парламентських


Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає, що вибори київського мера відбудуться до парламентських виборів 2012 року.

Єфремов нагадав, що у 2008 році відбулися вибори мера столиці та вибори депутатів Київської міськради. «Депутати обиралися на п'ять років за минулим законодавством, мер - на чотири роки, тому поточного року закінчується термін повноважень мера, і Верховній Раді доведеться розглядати цього року питання виборів мера Києва», – зазначив Єфремов.

За словами народного депутата, щодо питання про терміни проведення виборів мера в столиці існують дві точки зору: перша – об’єднати ці вибори з парламентськими, а друга - вибори мера та парламентські розвести в часі. «Найімовірніше, переважатиме друга точка зору», – сказав Єфремов.

Лідер фракції також повідомив, що Партія регіонів висуватиме свого кандидата в мери столиці. «Кандидат від Партії регіонів, безумовно, буде на виборах», – зазначив Єфремов. Він також, що зазначив, що Олександр Попов (голова Київської міської державної адміністрації), якого «Партія регіонів делегувала сьогодні в місто Київ, показав, що він – хороший керівник».

Раніше мер Києва Леонід Черновецький заявляв, що не балотуватиметься на посаду міського голови.
XS
SM
MD
LG