Доступність посилання

ТОП новини

Донька Тимошенко відвідала матір у колонії – пенітенціарна служба


Донька ув’язненої колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія, яка є також її захисником, відвідала сьогодні свою матір у Качанівській виправній колонії в Харкові, повідомила Державна пенітенціарна служба.

За цим повідомленням, візит Євгенії Тимошенко тривав із 12-ї до 13-ї години, а також із 14-ї до 16-ї години 30 хвилин.

Таким чином Державна пенітенціарна служба спростовує інформацію, яка з’явилась у ЗМІ, про перешкоджання доступу Євгенії Тимошенко до ув’язненої, відповідно, поширена інформація не відповідає дійсності і має провокаційний характер, мовиться в повідомленні.

Раніше інший захисник Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявив, як процитував його особистий сайт колишнього прем’єра, що Євгенію Тимошенко сьогодні вранці не допускали до матері попри наданий їй статус захисника і в справі ЄЕСУ.

Юлія Тимошенко перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові як засуджена в так званій «газовій справі» і одночасно підслідна в справі ЄЕСУ. Вона засуджена за звинуваченням у перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році до семи років ув’язнення. Водночас проти неї розслідують справу щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку Тимошенко свого часу очолювала; в ній ідеться про цілу низку обвинувачень фінансового характеру.

Євгенія Тимошенко також має статус захисника матері в «газовій справі».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG