Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані зносять будинок бін Ладена


У Пакистані, за повідомленнями засобів інформації, влада почала в суботу зносити будинок у місті Абботтабаді, в якому переховувався й був убитий провідник терористичної мережі «Аль-Каїда» Усама бін Ладен.

Офіційно цього ще не підтверджували, і причина знесення невідома, але, за словами очевидців, приблизно половину обійстя на пізній вечір суботи вже знесли.

За цими повідомленнями, дороги до обійстя, розташованого в відлеглому районі міста, перекриті, до навколишніх кварталів не пропускають людей, які там не живуть.

Будівля викликала зацікавленість багатьох відвідувачів, які мали змогу подивитися на неї з одного з боків, відкритого для огляду.

Її також вважали болісним нагадуванням владі Пакистану про операцію військ Сполучених Штатів, які без узгодження з нею ліквідували в цьому будинку на пакистанській території Усаму бін Ладена в травні минулого року.

Із цього випадку почалося помітне погіршення відносин між США й Пакистаном, їхнім чільним союзником у регіоні, яке триває досі, ускладнене подальшими подіями.
XS
SM
MD
LG