Доступність посилання

ТОП новини

Політолог Кость Бондаренко не радить Віталію Кличку балотуватися на мери Києва


Голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко вважає Віталія Кличка політиком загальноукраїнського рівня, і тому не радить йому балотуватися на мера Києва. Про це Бондаренко сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Віталій Кличко вже зараз досяг того рівня, коли він може бути загальноукраїнським політиком, політиком загальноукраїнського рівня, і може дійсно стати одним із тих політиків, які могли б скласти серйозну конкуренцію розкрученим політичним брендам на загальноукраїнському рівні», – зазначив Бондаренко.

І додав, що вбачає у виграші Кличка на виборах мера Києва небезпеку для кар’єри спортсмена-політика.

«Умовно кажучи, Віталій Кличко перемагає на виборах. Що після цього? Його політична партія навряд чи зможе претендувати на якийсь успіх на виборах без Віталія Кличка».
XS
SM
MD
LG