Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь заборонить в’їзд на свою територію авторам санкцій ЄС


Будинок МЗС Білорусі, Мінськ
Білорусь заборонить в’їзд на свою територію особам з країн ЄС, які сприяли введенню санкцій проти неї, йдеться в заяві начальника Управління
інформації – прес-секретаря МЗС Білорусі Андрія Савіних.

«У відповідному порядку білоруська сторона закриє в’їзд до Білорусі
тим особам з країн Євросоюзу, які сприяли введенню обмежувальних заходів» – наголошується в заяві, поширеній у вівторок.

Крім того, зазначається, що «постійний представник Білорусі при Євросоюзі і посол Білорусі в Польщі відкликані до Мінська для консультацій». «У разі продовження тиску на Білорусь, будуть схвалені й інші заходи для захисту наших інтересів», – додав Савіних.

У заяві прес-секретаря зазначається, що «рішення Ради ЄС говорить про те, що Євросоюз продовжує свою політику відвертого тиску». «Ми неодноразово і на всіх рівнях пояснювали безперспективність такої політики в Білорусі», – наголошується в заяві МЗС Білорусі.

Напередодні Рада ЄС додала до списку осіб, яким заборонений в’їзд на територію Євросоюзу і чиї банківські авуари в Європі «заморожуються», ще 21-го представника білоруської влади, яких Євросоюз вважає відповідальними за дії проти громадянського суспільства і демократичної опозиції в
Білорусі.

Ці люди додаються до «чорного списку» з 210 осіб, які вже перебувають
під санкціями ЄС.

Прізвища з нового списку обіцяють оприлюднити 29 лютого.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG