Доступність посилання

ТОП новини

Поранених західних журналістів вивезли з Сирії


Поранений британський журналіст Пол Конрой
Двох західних журналістів, британця Пола Конроя і француженку Едіт Був’є, які отримали поранення в сирійському місті Хомс, вивезли з Сирії до сусіднього Лівану.

Цю інформацію підтвердили у вівторок офіційні джерела з Великої Британії та Франції.

Минулої середи в Хомсі при обстрілі загинули двоє іноземних журналістів – кореспондентка британської Sunday Times Мері Колвін і французький фоторепортер Ремі Ошлік.

Рада ООН з прав людини обговорює в Женеві ситуацію в Сирії.

Комісар ООН з прав людини Наві Піллей назвала ситуацію в Сирії вкрай важкою і закликала президента цієї держави Башара Асада негайно оголосити «гуманітарне припинення вогню». «Ситуація з правами людини помітно погіршилася з листопада минулого року. У доповіді наголошується, що влада абсолютно не справляється зі своєю функцією захисту громадян. Урядові сили повсюдно і систематично порушують права людини, як виглядає, з відома та за згодою вищих ешелонів державної влади», – заявила Піллей у вівторок у Женеві.

Сирійська делегація на знак протесту покинула засідання Ради.

Президент Тунісу Монсеф Марзукі заявив у вівторок в газетному інтерв’ю, що його країна готова надати притулок сирійському президенту Башару Асаду, якщо це посприяє припиненню кровопролиття і нормалізації обстановки в Сирії.

Оновлення: Пізніше стало відомо, що інформація про порятунок Едіт Був’є не підтвердилася. Її доля далі не відома.
XS
SM
MD
LG