Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» та Народний рух підуть на вибори єдиним списком


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та Народний рух України підписали угоду про висунення єдиних кандидатів на мажоритарних округах і формування єдиного партійного списку для участі в чергових парламентських виборах.

«Ми підписуємо угоду, відповідно до якої ми не лише об’єднуємо та координуємо наші зусилля під час парламентських виборів, а й висуваємо єдиних кандидатів від наших політичних сил у мажоритарних округах, і, головне, ми прийдемо на вибори за одним партійний списком. Ми визначилися, що це буде список «Батьківщини»», – сказав журналістам перший заступник голови «Батьківщини» Олександр Турчинов.

Лідер Народного руху України Борис Тарасюк у свою чергу заявив, що, підписуючи відповідний документ про об’єднання зусиль на парламентських виборах, партії залишають за собою правосуб’єктність.

У січні опозиційні партії, що входять у так званий Комітет опору диктатурі, домовилися про спільну діяльність та формування єдиного списку кандидатів у депутати Верховної Ради у мажоритарних округах на вибори в 2012 році.
XS
SM
MD
LG