Доступність посилання

ТОП новини

Азаров сподівається досягти компромісу з Росією щодо нового газового контракту


Україна сподівається досягти компромісу з Росією на основі проекту нової газової угоди, запропонованої «Газпромом». Про це журналістам заявив прем’єр Микола Азаров.

«Наразі триває вивчення цього документа. Ми готуємося до переговорів із російською стороною. В нас є своє бачення цього контракту, й ми хочемо, щоб на основі нашого бачення і запропонованого проекту було знайдено компроміс», – сказав глава уряду.

За словами прем’єра, цей проект угоди було передано на вивчення Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству юстиції, Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Напередодні Микола Азаров повідомив, що «Газпром» передав НАК «Нафтогаз України» проект угоди щодо газу, що зокрема передбачає зниження ціни на газ на 10%. «Керівництво компанії «Нафтогаз України» наразі вивчає питання проведення переговорів із «Газпромом» із цього питання», – написав у п’ятницю прем’єр на своїй сторінці в Facebook і нагадав, що «Газпром» уже знизив на 10% ціну на газ для кількох європейських компаній.
XS
SM
MD
LG