Доступність посилання

ТОП новини

Європолітики їдуть до Тимошенко попри заборону


Представники Організації з безпеки і співпраці в Європі мають намір сьогодні відвідати Юлію Тимошенко у Качанівській колонії Харкова.

Раніше Державна пенітенціарна служба відмовила у цьому візиті віце-президентові Парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурзі Габсбурґ Дуґлас та представникам ще чотирьох європейських інституцій. Відмову аргументують «відсутністю підстав на відвідання згідно із українським законодавством».

Партія «Батьківщина» повідомляє, що європолітики мають намір все одно відвідати колонію. Відмова у допуску до ув’язненої Юлії Тимошенко може спонукати європейську спільноту до рішучих дій щодо України, вважає депутат-б’ютівець Андрій Павловський.

«Чомусь, коли приїжджав єврокомісар, йому дозволили, – пригадує політик. – А приїжджають євродепутати, їм чомусь не можна. Влада маніпулює цим, щоб показати, що вона тут всесильна».

Колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко з 30 грудня 2011 року відбуває покарання у Качанівській колонії Харкова. 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією в січні 2009 року.
XS
SM
MD
LG