Доступність посилання

ТОП новини

У Росії мітингували опозиція і провладні сили


У столиці Росії Москві в понеділок відбулася низка мітингів і опозиційних, і провладних сил після вчорашніх виборів президента, в яких у першому турі переміг прем’єр-міністр і колишній президент Володимир Путін.

Учасники опозиційного мітингу під гаслом «За чесні вибори» заявляли про масові фальсифікації на виборах, лунали вимоги провести нові вибори. Учасники вигукували «Росія без Путіна» й закликали до відставки голови Центральної виборчої комісії Росії Володимира Чурова.

Правоохоронці заявляють, що в цьому мітингу на Пушкінській площі взяли участь 14 тисяч людей, опозиція – що від 20 до 40 тисяч.

Окремий мітинг за участі 200 чи 300 осіб провела Комуністична партія Російської Федерації, лідер якої і колишній кандидат Геннадій Зюганов заявляє, що не визнає результатів виборів.

В іншому місці центральної частини Москви, на Манежній площі під стінами Кремля, зібралися прихильники Путіна; їхню кількість поліція оцінила в 10 тисяч.

Повідомляють також про затримання десятків іншої, несанкціонованої акції радикальної опозиції біля Центрвиборчкому Росії.

Заходи відбулися за значної присутності поліції.

Схожі акції і прихильників Путіна та російської влади, і захисників чесних виборів відбулися цього дня й у багатьох інших містах Росії. Зокрема, в Санкт-Петербурзі повідомили про затримання близько півтора десятка учасників несанкціонованої акції опозиції.
XS
SM
MD
LG