Доступність посилання

ТОП новини
25 січня 2021, Київ 13:50

Турчинов заявляє про намір влади фальсифікувати результати виборів до Ради


Перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявляє про намір влади фальсифікувати результати парламентських виборів завдяки законодавчому перерозподілові виборчих округів в Україні.

«За вказівкою Адміністрації Президента правлячою партією внесено подання до Конституційного Суду (щодо положення закону про одночасне балотування кандидатів у народні депутати за партійними списками та у мажоритарних округах), мета якого – почати процес деформації, ревізії виборчого законодавства. Зараз в Адміністрації Президента відпрацьовані зміни до закону (про вибори народних депутатів), які планують зареєструвати найближчим часом. І для цього депутатам від партії влади доручено підшуковувати в парламенті «тушку», тобто не від Партії регіонів – якогось зрадника, який внесе відпрацьований в Адміністрації Президента законопроект щодо змін до виборчого законодавства», – сказав Турчинов.

Він пояснив, що цими змінами до виборчого законодавства планується ввести прив’язку виборчих округів до регіонів, незважаючи на кількість населення в кожній області. За словами Турчинова, зокрема, передбачається зменшити по одному виборчому округу у Київській, Чернігівській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях, та збільшити на три кількість виборчих округів у Донецькій області та по одному – у Криму, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областях.

Також Турчинов наголосив, що цими законодавчими змінами влада планує прив’язати закордонний виборчий округ до Донецької області, а не до Київської, як це завжди було під час виборів. За його інформацією, зміна прив’язки закордонного округу планується у зв’язку з тим, що у Донецькій області проживає більша кількість населення, ніж у будь-якому іншому регіоні.

Recommended

XS
SM
MD
LG