Доступність посилання

ТОП новини

ЄC виділив 12 мільйонів євро на розвиток культури країн Східного партнерства


Європейський Союз виділив 12 мільйонів євро на розвиток культури та підтримку культурних ініціатив у місцевих громадах у державах Східного партнерства. Про це сьогодні повідомили у Києві представники Європейської комісії. Програма «Культура» передбачає втілення 15 проектів у країнах Східного партнерства.

Як відзначила координатор проектів представництва Єврокомісії в Україні Тетяна Шульга, програма підтримки культури сприяє реформуванню культурної політики та забезпеченню сталого розвитку місцевих громад через впровадження культурно-освітніх проектів. Програмою охоплені усі шість країн Східного партнерства – Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна.

У розмові з Радіо Свобода Шульга повідомила: «У десяти проектах з 15 є українські партнери, а чотири проекти очолені українськими організаціями».

Серед українських учасників програми «Культура» дві організації представляють Київ, по одній є з Донеччини та Херсонщини. Проекти з України ставлять за мету утворення у місті публічного (громадського) простору для здійснення культурних ініціатив та підтримку культури національних громад, повідомила Шульга.

Програма «Культура» у рамках Східного партнерства розрахована на період до 2015 року.
XS
SM
MD
LG