Доступність посилання

ТОП новини

Б’ютівця Одарченка допитали у справі новорічного лазерного шоу «Юлі – волю»


Прокуратура Києва допитала голову столичної організації партії «Батьківщина» Юрія Одарченка з приводу інциденту з новорічним лазерним шоу «Юлі – волю» на майдані Незалежності в Києві.

Як повідомляє прес-служба партії з посиланням на самого допитаного, «влада прагне встановити, де захована лазерна установка, хто її власник, і вилучити її».

«Згодом спеціально навчені експерти встановлять, що це пристрій, придбаний свого часу для використання на святах одним з депутатів, є насправді смертоносною лазерною зброєю, яка могла спричинити смерть і каліцтво громадян», – вважає народний депутат.

Одарченко також стверджує, що в розмові з представником прокуратури прозвучала стаття «заклики до повалення існуючого державного ладу».

«Виходячи з цього, можна сказати, що для правоохоронних органів заклик до звільнення Юлії Тимошенко вже є закликом до повалення Януковича», – вважає депутат.

В ніч з 31 грудня на 1 січня, коли на майдані Незалежності в Києві тривало святкування Нового року, на будівлі консерваторії і на стелі Незалежності під час святкового салюту з'явився лазерний напис «Юлі – волю». Співробітники міліції склали адміністративні протоколи проти двох підозрюваних в проекції напису з номера готелю «Козацький», в якому Новий рік разом з друзями святкував народний депутат Андрій Павловський.

Днями прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти Павловського за новорічне лазерне шоу. Відповідний лист від слідчого прокуратури отримав сам народний депутат. Справу порушено за статтею 296 Кримінального кодексу України (групове хуліганство), яка передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років. Крім того, за інформацією «Батьківщини», справу також порушено проти голови Шевченківської районної партійної організації «Батьківщини» Павла Аніськовича.
XS
SM
MD
LG