Доступність посилання

ТОП новини

Герман: Президент підтримує запровадження квот на присутність жінок в органах влади


«Якщо прийде колись час, що Україна захоче повернути матріархат, станеться й таке»
Президент у разі ухвалення в парламенті закону про запровадження квотування на присутність жінок в органах влади підпише його, оскільки загалом підтримує цю ініціативу. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловила радник голови держави Ганна Герман.

За її словами, такий крок загалом «регламентується ухваленням відповідного закону у парламенті», тож із цим питанням варто звернутися до Голови Верховної Ради Володимира Литвина, а не до Прем’єр-міністра Миколи Азарова чи до Президента Віктора Януковича. «Жінка повинна мати такі гарантії, оскільки в українському суспільстві вона ще не має такої пробивної сили, щоб довести можливості своєї самореалізації. Президент не раз говорив про необхідність такого закону. Якщо Верховна Рада його ухвалить, я впевнена, що Президент його підпише», – наголосила керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента.

У відповідь на запитання, коли Україна, на її думку, матиме жінку-Президента, Ганна Герман відповіла: «Якщо прийде колись час, що Україна захоче повернути матріархат, станеться й таке».

Весь текст розмови читайте на Радіо Свобода за кілька годин.
XS
SM
MD
LG