Доступність посилання

ТОП новини

Кличку відмовили у зустрічах зі студентами Дніпропетровська


Українському боксеру й політику Віталію Кличку відмовили у зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Про це повідомляє прес-служба партії «УДАР».

Згідно з повідомленням, Віталій та Володимир Клички нині відвідують Дніпропетровщину, де відкрили спортивну школу, а ввечері презентуватимуть документальний фільм «Кличко».

Як цитує Віталія Кличка прес-служба партії, в університеті залізничного транспорту відмову мотивували тим, що актова зала знаходиться на ремонті.

«Я із задоволенням завжди зустрічаюся з молоддю, аби поспілкуватися, розповісти про те, що треба робити, щоб досягти успіху і перемагати. Від студентських, молодіжних колективів надходить багато звернень та прохань про такі зустрічі. Але оскільки Віталій Кличко сьогодні є не лише громадським діячем і спортсменом, але й лідером політичної партії, все частіше керівництво вишів відмовляється від таких зустрічей», – зазначив він.

У Дніпропетровському національному університеті імені Гончара Радіо Свобода повідомили, що відмова на проведення зустрічі стосувалася тільки часу, коли триває навчання, адже «за законодавством, на території університету в навчальний час заборонена будь-яка політична діяльність», натомість боксерам пропонували орендувати Палац студентів університету і поспілкуватися там з молоддю після 15.00.

У Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту Радіо Свобода заявили, що коментуватимуть відмову лише після письмового інформаційного запиту.
XS
SM
MD
LG