Доступність посилання

ТОП новини

Королевську покарали за PR (огляд преси)


Київ – Конфлікт між провідними політиками «БЮТ-Батьківщини» Олександром Турчиновим і Наталією Королевською, про який вже давно говорили не офіційно, сягнув свого логічного фіналу. Як стверджує газета «День», Королевську вже давно хотіли виключити з фракції, але не наважувалися. Багатьох депутатів дуже нервував її енергійний піар і прагнення самостійної діяльності. Її, не ховаючись, називали «сателітом Банкової». Хоча офіційна причина виключення Королевської з БЮТ: «за систематичне порушення фракційної й блокової дисципліни». Конкретніше йдеться в статті «Покарали за PR».

Сьогодні Наталія Королевська – найбільш рекламований політик, стверджує газета «Сегодня». На власний піар вона витрачає величезні кошти, бо сподівається, що її партія потрапить в парламент. Про те, хто фінансує рекламу Наталії Королевської інформується в статті «БЮТ розлучився з Королевською».

Кількість прихильників подовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року значно зменшилася. Так, за рік кількість прихильників зменшилася з 42% до 33%, натомість кількість противників зросла. Як зауважують в газеті «День» соціологи, що проводили дослідження, Харківські угоди спричинили до втрати колишніх прихильників не лише в центрі й на півночі країни, а й на сході, півдні та в Донбасі. Це також об’єктивне віддзеркалення жорсткої позиції Росії стосовно України, політики примусу України до стратегічного партнерства, перш за все, в газовій сфері на своїх умовах, яке більшістю українців не сприймається. Заголовок публікації «Бути партнерами, а не васалами».

Зважаючи на актуальність збереження енергобезпеки України, як вихід із ситуації, уряд пропонує збудувати, зокрема, у Закарпатській області 330 малих ГЕС, у Львівській – близько 20. В Івано-Франківській називаються цифри від 50 до 150 таких споруд, у Чернівецькій – близько 20. Саме така кількість міні-ГЕС нині перебуває на різних етапах проектування і погодження. У разі ж їх спорудження це означатиме, що карпатські річки будуть на кілометри загнані у труби і втрачені для туризму й природи загалом, наголошують екологи. Докладніше з проблемою знайомить читачів газета «Голос України» у статті «На карпатські річки накинули оком ділки?»
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG