Футбол: «Металіст» вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Футбольний клуб «Металіст» із Харкова вперше у своїй історії вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

У четвер увечері підопічні Мирона Маркевича на останніх хвилинах вирвали перемогу з рахунком 2:1 у виїзному поєдинку з грецьким «Олімпіакосом».

Матч складався важко для харків’ян. Уже на 15-й хвилині вони пропустили гол, і за сумою двох зустрічей рахунок став 0:2. На 77-й хвилині Марко Девіч не реалізував пенальті.

Лише в останню десятихвилинку гри бронзові призери чемпіонату України спромоглися забити: спочатку Крістіан Вільяґра переграв голкіпера суперника після передачі Тайсона, згодом Марко Девіч краще за всіх зорієнтувався після подачі кутового.

«Металіст» вийшов до чвертьфіналу за рахунок більшої кількості м’ячів, забитих на чужому полі.

Сьогодні харків’яни дізнаються про свого наступного суперника. Серед імовірних опонентів – іспанські «Атлетик» (Більбао), «Валенсія» і «Атлетико» «Мадрид), німецькі «Шальке» і «Ганновер», потругальський «Спортинг», а також голландський АЗ з Алкмаара, з яким «Металіст» зустрічався в груповому турнірі.