Доступність посилання

ТОП новини

У Росспоживнагляді сумніваються в підсумках незалежної експертизи українських сирів


Керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко сумнівається у висновках незалежної експертизи українських сирів. Про це він сказав в ефірі радіо «Ехо Москви».

«Я не знаю, що таке незалежна експертиза. Від чого вона не залежить? Вона може не залежати від здорового глузду, може не залежати від професіоналізму», – заявив Онищенко і додав, що «там, де вони зробили незалежну експертизу, хай туди і везуть».

«Мої фахівці поїдуть і покажуть протоколи дослідження. Я переконаний, що жодне виробництво, яке там є, не має у своєму розпорядженні навіть тієї апаратури, яка могла б виконати ті дослідження. Це досить дороге, високоточне устаткування. І навряд чи виробничі лабораторії у них мають таке устаткування», – сказав очільник Росспоживнагляду.

Водночас Онищенка визнав, що схожі проблеми є і в російських виробників. «Ми зі своїми розбираємося, але давайте не посилювати ситуацію і не завозити те, що не відповідає», – наголосив він.

Напередодні голова Держветфітослужби України Іван Бісюк повідомив телеканалу «1+1», що незалежна закордонна експертиза не виявила пальмової олії в українських сирах, продаж яких заборонили на території Росії.

8 лютого Росспоживнагляд оприлюднив на своєму сайті інформацію про заборону ввезення у країну сирів трьох українських виробників. За даними відомства, в українських сирах нібито зафіксовано велику кількість пальмової олії. У Держветфітослужбі України цю інформацію згодом спростували.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG