Доступність посилання

ТОП новини

«БЮТ-Батьківщина» вимагає, щоб у Раду прибув Генпрокурор


Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає, щоб до Верховної Ради прибув Генеральний прокурор України Віктор Пшонка і поінформував про причини недопуску народних депутатів у Качанівську виправну колонію, де відбуває покарання колишній прем’єр Юлія Тимошенко. Про це журналістам повідомив перший заступник голови фракції БЮТБ Сергій Соболєв.

За його словами, саме з цієї причини фракція заблокувала роботу парламенту. Як наголосив Соболєв, керівництво колонії порушило законодавство, коли відмовилося пускати у колонію народних депутатів.

Парламентар поінформував, що наразі відбувається засідання погоджувальної ради лідерів фракцій та голів парламентських комітетів.

Під час сьогоднішнього засідання парламенту лідер фракції БЮТБ Андрій Кожем’якін заявив, що сьогодні, коли у Качаніській колонії Харкова – день відкритих дверей для журналістів, у виправний заклад впустили представників ЗМІ, але натомість не пускають народних депутатів.

Незабаром після того, як спікер Володимир Литвин доручив своєму першому заступнику Адаму Мартинюку з’ясувати ситуацію, той повідомив, що під час телефонної розмови керівництво колонії поінформувало, що депутати у колонію допущені.
XS
SM
MD
LG